Jak pokonać menopauze?


http://www.ladycare-pl.com/

Jako dziewczynka, prawdopodobnie masz doświadczenie różnych trudnych czasach - prosto z życia nastoletniego do bycia matką, a następnie przejście do fazy menopauzy jest kolejnym tego rodzaju zadania. Choć menopauza nie jest to jakiś rodzaj choroby lub choroby, przynosi z ogromnych zmian w organizmie, a czasem przejście może nie być tak proste, jak mogłeś powrotu.
Czas, gdy kobieta przestaje mając miesiączki, może ona cierpieć różne objawy, które są normalne w okresie menopauzy. Podczas korzystania z odpowiedniego lekarstwa i trochę samoopieki w domu, może teraz szybko poradzić i cieszyć się pełnią życia!
Objawy menopauzy: O wieku 50 lat, spadek będzie postępować dotyczacych hormonu estrogenu i progesteronu kwoty, która jest znana jako menopauzy. Normalne znaki składają się z uderzeniami gorąca, osteoporozy lub spadku gęstości kości, ogóln
ego wyczerpania, biednych poziomu cholesterolu i wzrost potencjalnego ryzyka chorób serca.
Działania samoopieki w domu: składa się z podstawowych opcji, takich jak zmniejszenie spożycia kawy i herbaty, zużywa więcej produktów naturalnych, w tym soi i tofu, ćwiczeń, zmniejszając pikantnych potraw itp.