Jak obniżyć koszty administracjyjne w firmie


biuro rachunkowe kielce

Zapytania mogą wziąć tyle czasu się jak każdy inny obszar w biznesie, a fakty są takie, że prawie wszystkie pytania są "ludzkie błędy": być, że z winy klienta lub. Jeśli akceptujesz administracji jako korzeń drzewa (jest Twoja firma) można tam zaoszczędzić koszty i czas: zrobić to raz, właściwie, to nie zajmuje więcej czasu, tylko koncentracja.
Średnia firma formalności jest codziennie zadaniem w większości firm, a na pewno nie mniej niż raz w tygodniu w każdym biznesie. Jak z niczego innego, po to się robi, że czujesz się lepiej dla niego, i nie musisz spędzać codziennie martwić.
fakturowanie
Podnieść i daty faktury z najwcześniejszym punkcie. Z maksymalnie 2% zniżki, jeśli płatne w terminie 7 dni od daty wystawienia faktury: wszystko inne jest Usu sojusznikiem koszt do Ciebie. Zadbać o rabaty, jeśli nie zostaną podjęte upłynął czas. Rezygnacja z faktury w partii (wysłać na dobę).
Faktury przeterminowane
Naliczenia odsetek od należności od dużych firm. Upewnij się, że używasz Zasady i warunki sprzedaży z końca klauzuli karnego. Użyj sprawozdań miesięcznych (nawet dla faktur jednorazowych), aby zachować świeży zaległych faktur w umyśle dłużnika.
inwestycja
Inwestycje w maszyny lub technologii może przynieść wydajności i wzrostu, ale nie przed początkowym napięć finansowych i / lub zasobów.Najważniejszym elementem tych zmian jest przed planowania: wiele pisania rozpoczął życie jako spółki '21st Century Vision ".