Motoryzacyjne ciacho

Sernik i Nowy Jork iść ręka w rękę, więc miałem tylko uwzględnienie tego. Pracuję od przepisu na dłuższą chwilę, aż w końcu do perfekcji podczas tej podróży. Ja zamieniłem pełnym tłuszczu serek dla wersji o niskiej zawartości tłuszczu, aby mój sernik nieco mniej kaloryczną. Słowo ostrzeżenia, jeśli : użyć "niskotłuszczowy" lub "lekki" ser zamiast "tłuszczu" w wersji beztłuszczowej będzie zachowywać się inaczej i nie daje rezultatów, których szukasz .

Rozgrzej piekarnik do 160 ° C/310 ° F / gaz 2 ½ i nasmarować na 24 cm luźne dnie tortownicę . Połóż herbatniki w malakserze i świst , aż masz bardzo drobne okruchy , a następnie wymieszać w roztopionym masłem . Jeśli nie masz robota kuchennego , tylko owinąć w ręcznik herbatniki herbaty i walnąć je z wałkiem do ciasta , aż grzywny . Rozprowadzić mieszaninę herbatniki wokół podstawy swojej natłuszczonej blachy , upewniając się, że to prawo do krawędzi , a następnie naciśnij go z rąk pakować go w dół. Umieść puszkę na blasze i włóż ją do lodówki podczas zrobić nadzienie .

Świst w serek w malakserze , aż będzie gładkie , a następnie stopniowo dodawać cukier . Dodaj do jednego jajka na raz , dobrze mieszając po każdym z nich. Wlać sok z limonki i nasiona wanilii lub ekstraktu i świst znowu aż się połączą . Ponownie, jeśli nie masz robota kuchennego , po prostu to zrobić ręcznie. Nie martw się , jeśli mieszanka wydaje się zbyt cienki - to miało być. Przechylić ją na bazie schłodzonej herbatniki , rozprowadzić równomiernie , i piec w piekarniku przez około 45 do 55 minut - chcesz sernik na jeszcze niewielki luźne kołysanie . Wyjąć z piekarnika i odstawić na 15 minut do ostygnięcia . Włączyć piekarnik do 220 ° C/425 ° F / 7 gazu .